• Rīgas Anniņmuižas vidusskola
    Rīgas Anniņmuižas vidusskola

2017./2018.mācību gada laikā tika nodrošināta sagatavošana rajona un pilsētas konkursam un olimpiādēm IT jomā un „ Intelekts” virzienā.

Rezultāti:

I.             Olimpiāde ISMA Intelekts 2017 uzvarētāji

Informātika 24.04.2018

Olimpiādes ISMA-intelekts 2018 rezultāti.

1. vieta: Artjoms Ščerbaks 12. klase Rīgas Anniņmuižas vidusskola

2. vieta: Ņikita Denisjuks 11. klase Rīgas Anniņmuižas vidusskola

Atzinība: Dmitrijs Vasiļčenko 10. klase Rīgas Anniņmuižas vidusskola

Sagatavošana S.Lisova

 

 

2017./2018. mācību gada rezultāti informātikas konkursos, olimpiādēs

23.04.2018– 24.04.2018 

  • komiksu konkurss INFORMĀTIKĀ „Jautrā dzīve” (5.-7. klasēm)

                                        Rezultāti

vārds,uzvārds

klase

nominācija

vieta

 

Darja Drozdova

5.c

komikss

1.vieta

 

Daniils Afanasjevs

5.b

komikss

2.vieta

 

Igors Ikaunieks

5.c

komikss

2.vieta

 

Arturs Bogdanovs

5.c

komikss

3.vieta

 

Jurijs Voroncovs

5.b

komikss

3.vieta

 

                 

     


Konkursa žūrija

Svetlana Lisova, direktores vietniece, informātikas skolotāja

Kamila Docenko, informātikas skolotāja

Nadežda Žukovska, informātikas skolotāja

 

28.04.2018,23.05.2018 14.30 421.kab.

  • IT konkurss informātikā „KO TU PROTI?”

Konkursa žūrija

Svetlana Lisova, direktores vietniece, informātikas skolotāja

Kamila Docenko, informātikas skolotāja

Nadežda Žukovska, informātikas skolotāja

 

Rezultāti

vārds,uzvārds

klase

nominācija

vieta

1

Artjoms Ščerbaks

12.a

prezentācija "Skolas vēsture "prezentācija ZPD biznesa projekts

1.vieta  

Artjoms Ščerbaks

2

 Anastasija Vagale

12.a

prezentācija "Skolas vēsture"

1.vieta

3

Dmitrijs Vasiļčenko,

10.a,8.c

datorspēle

1.vieta

4

Arturs Mediņš

11.a

WEB

1.vieta

Arturs Mediņš

11.a

datorspēle

5

Boris Kokorins

9.c

WEB

2.vieta

6

Jurijs Voroncovs

5.b

WEB

3.vieta

Jurijs Voroncovs

5.b

komikss

7

Arturs Bogdanovs

5.c

komikss

3.vieta

8

Ņikita Belijs

2.a

datorspēle

1.vieta

9

Jurijs Kočetovs

9.a

Tilta modelis, prezentācija

1.vieta

10

Andrejs Koroļkovs

1.vieta

11

Daniils Afanasjevs

5.b

komikss

2.vieta

12

Igors Ikaunieks

5.c

komikss

2.vieta

13

Darja Drozdova

5.c

komikss

1.vieta

14

Aļona Jaroslavceva

7.a

video

2.vieta

15

Dmitrijs Vasiļčenko,

10.a,8.c

datorspēle

simpātiju balva

16

Arturs Mediņš

11.a

WEB

simpātiju balva

   

 

2016./2017. gada laikā tika nodrošināta sagatavošana rajona un pilsētas konkursam un olimpiādēm IT jomā un „ Intelekts” virzienā. 

Rezultāti:

 

I.             Konkurss "IT Ceļš" (organizē Rīgas 96.vidusskola sadarbībā ar Transporta un sakaru institūtu un Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldi) 07.04.2017

Programmatūras un algoritmu izstrāde Popovs Iļja 12.a 2.vieta skolotāja S.Lisova

Web designs/tīmekļu vietņu izstrāde Ločmelis Edmunds 12.a 3. vieta skolotāja K.Docenko

Web designs/tīmekļu vietņu izstrāde Darja Dolbe diploms par piedalīšanos skolotāja N.Žukovska

II.           Olimpiāde ISMA Intelekts 2017 uzvarētāji

Informātika 08.04.2017

1. vieta:Iļja Popovs 12. klase Rīgas Anniņmuižas vidusskola

3. vieta: Ņikita Denisjuks 10. klase Rīgas Anniņmuižas vidusskola

Atzinība: Ēriks Bogdanovs 10. klase Rīgas Anniņmuižas vidusskola

Sagatavošana S.Lisova

     III. Āgenskalna Valsts ģimnāzija 6.-7.klašu komandu sacensības INFORMĀTIKĀ

2017. gada 18. aprīlis 1.posms 2.vieta -7.a Darja Dolbe, Marija Sazoņenko

2017. gada 25. aprīlis 2.posms atzinība -7.a Darja Dolbe, Marija Sazoņenko

Sagatavošana K.Docenko,N.Žukovska, M.Miļins,S.Lisova