• Rīgas Anniņmuižas vidusskola
    Rīgas Anniņmuižas vidusskola

2016./2017. mācību gada rezultāti informātikas konkursos, olimpiādēs

2016./2017. gada skolā tika organizēti informātikas konkursi:

06.03.2017 - 10.03.2017

  • komiksu konkurss INFORMĀTIKĀ „Jautrā dzīve” (5.-7. klasēm)
   Rezultāti      

Vārds,Uzvārds

klase

nominācija

vieta

1

DANIILS MICKEVIČS

7.a

Web programmēšana

2

2

 DARJA  DOLBE

7.a

Web programmēšana

2

3

VIKTORIJA SIŅAKOVA

5.b

prezentācija

atzinība

4

ALISE SUHOVA

5.b

prezentācija

atzinība

5

DARJANA ANNA BREHMANE

5.b

prezentācija

atzinība

6

ARTJOMS KAPUĻINS

5.b

prezentācija

atzinība

7

MARJANS MIHNOVIČS

5.c

prezentācija

atzinība

8

TOMASS KRAUKLIS

5.c

prezentācija

atzinība

9

MILANA NEŠKO

7.b

prezentācija

atzinība

10

ALINA KORŅEVA

5.c

prezentācija

atzinība

11

JAROSLAVA ŠČERBAKA

5.c

prezentācija

atzinība

12

VERONIKA KISEĻEVA

5.c

prezentācija

atzinība

Konkursa žūrija

Svetlana Lisova, direktores vietniece, informātikas skolotāja

Kamila Docenko, informātikas skolotāja

Nadežda Žukovska, informātikas skolotāja

01.03.2017-03.03.2017 tika organizēta 5.-7.klašu skolas olimpiāde  informātikā

 

Rezultāti

   
       

vārds,uzvārds

klase

vieta

1

 DARJA  DOLBE

7.a

1

2

DANIILS MICKEVIČS

7.a

2

3

MILANA NEŠKO

7.b

3

4

ALINA KORŅEVA

5.c

1

5

ALISE SUHOVA

5.b

2

6

ARTJOMS KAPUĻINS

5.b

3

7

DARJANA ANNA BREHMANE

5.b

atzinība

8

JAROSLAVA ŠČERBAKA

5.c

atzinība

9

MARJANS MIHNOVIČS

5.c

atzinība

10

TOMASS KRAUKLIS

5.c

atzinība

11

VERONIKA KISEĻEVA

5.c

atzinība

12

VIKTORIJA SIŅAKOVA

5.b

atzinība

 

12.05.2017;13.05.2017

  • IT konkurss informātikā „KO TU PROTI?”

Konkursa žūrija

Svetlana Lisova, direktores vietniece, informātikas skolotāja

Kamila Docenko, informātikas skolotāja

Nadežda Žukovska, informātikas skolotāja

10.a skolnieks Ēriks Bogdanovs

 

Rezulltāti

     
         

vārds,uzvārds

klase

nominācija

vieta

1

ARTŪRS MEDNIS

10.a

Datorspēļu programmēšana

1

2

ARTŪRS MEDNIS

10.a

Datorspēļu program.(simpāt.b.)

simpātiju balva

3

ALISE DROZDOVA

11.a

Web programmēšana

atzinība

4

ANASTASIJA KOVAĻEVIČA

11.a

Web programmēšana

atzinība

5

ANASTASIJA MEŽALE

11.a

Web programmēšana

atzinība

6

ANNA MEŽALE

11.a

Web programmēšana

atzinība

7

IĻJA POPOVS

12.a

Datorspēļu programmēšana

1

8

EDMUNDS LOČMELIS

12.a

Web programmēšana

1

9

MAKSIMS VECENANS

12.a

Datoranimācija, datormedia

1

10

DANIILS MICKEVIČS

7.a

Web programmēšana

2

11

 DARJA  DOLBE

7.a

Web programmēšana

2

12

VIKTORIJA SIŅAKOVA

5.b

prezentācija

atzinība

13

ALISE SUHOVA

5.b

prezentācija

atzinība

14

DARJANA ANNA BREHMANE

5.b

prezentācija

atzinība

15

ARTJOMS KAPUĻINS

5.b

prezentācija

atzinība

16

MARJANS MIHNOVIČS

5.c

prezentācija

atzinība

17

TOMASS KRAUKLIS

5.c

prezentācija

atzinība

18

MILANA NEŠKO

7.b

prezentācija

atzinība

19

ALINA KORŅEVA

5.c

prezentācija

atzinība

20

JAROSLAVA ŠČERBAKA

5.c

prezentācija

atzinība

21

VERONIKA KISEĻEVA

5.c

prezentācija

atzinība