• Rīgas Anniņmuižas vidusskola
    Rīgas Anniņmuižas vidusskola

sova

Rīgas Anniņmuižas vidusskolas olimpiāžu, konkursu rezultāti 2015./2016.-2018./2019. m.g.

07.05.2019 Apsveicam  informācijas tehnoloģiju konkursa skolēniem un studentiem "IT ceļš" uzvarētājus (Rīgas 96. vidusskola, Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde, C.T.CO, Latvenergo, ABCidea, VEARON):

Nominācijā "Multimediju tehnoloģijas"

Boriss Kokorins - 10.a -1.vieta

Dmitrijs Vasiļčenko - 11.a -1.vieta

Nominācijā "Web dizains/tīmekļa vietņu izstrāde"

Boriss Kokorins - 10.a -3.vieta

Dmitrijs Vasiļčenko - 11.a -3.vieta

Paldies par skolnieku sagatavošanu!

Informātikas skolotājas S.Lisova, K.Docenko, informātikas laborants M.Miļins

 

27.04.2019 Apsveicam Latviešu biedrību savienības  5. mazākumtautību skolu skatuves runas mākslas konkursa "Es runāju latviski" 3. noslēguma kārtā 10.-12. klašu grupā uzvarētāju :

Jekaterina Bezručenko - 10.a -1.vieta

Paldies par skolnieku sagatavošanu!

Latviešu valodas skolotāja L.Laganovska

 

 

кубок

13.04.2019 Apsveicam Latvijas Debates biedrības starptautiskajā debašu turnīrā par tēmu "Angļu valoda ir svarīgākā valoda pasaulē" uzvarētāja :

Ivans Tiščenko - 8.a -atzinība

Paldies par skolnieku sagatavošanu!

Vēstures  skolotāja I.Povedjonoka

кубок

12.04.2019 Apsveicam 16. Ķīnas valodas Latvijā konkursa uzvarētāja :

Deniss Petrovs - 5.b -1.vieta

кубок

 20.02.2019  Apsveicam 36. ģeogrāfijas valsts olimpiādes 2. posma uzvarētāja  

Andrey Philippov - 11.a -2.vieta

Skolēns izvirzīts uz 3. valsts olimpiādes posmu.

Paldies par skolnieku sagatavošanu!

Ģeogrāfijas skolotāja I.Ločmele

кубок

15.02.2019  Apsveicam Rīgas pilsētas matemātikas 69. olimpiādes 2. posma 5.-8. klašu uzvarētājus  

Polina Trendecka - 6.c -3.vieta

Sergejs Jegorovs - 7.c -3.vieta

Marianna Kogane - 6.c -atzinība

Katerina Jermaka - 6.c -atzinība

Natanaels Morozs - 7.a -atzinība

Jaroslava Ščerbaka - 7.c -atzinība

Paldies par skolnieku sagatavošanu!

Matemātikas skolotājas I.Baikova,L.Obuhova

кубок

19.02.2019  Apsveicam Rīgas pilsētas ķīmijas 60. olimpiādes 2. posma 9.- 12. klašu uzvarētājus  

Marija Sazoņenko- 9.a kl. – 2.vieta

Darja Dolbe - 9.a -3.vieta

Paldies par skolnieku sagatavošanu!

Ķīmijas skolotāji M.Basmanovs, T.Krapāne

кубок

 

08.02.2019  Apsveicam  Rīgas matemātikas 69. olimpiādes 2. posma 9.-12. klašu uzvarētāja   

Aleksejs Kovaļevičs - 9.a kl. – atzinība

Paldies par skolnieka sagatavošanu!

Matemātikas skolotāja T.Guļajeva

кубок

 

23.01.2019  Apsveicam Rīgas pilsētas 2.atklātās 8. un 9.klašu skolēniem ģeogrāfijas  olimpiādes uzvarētājus  

Marija Sazoņenko- 9.a kl. – 1.vieta

Mihails Bogomolovs - 8.c kl. – atzinība

Paldies par skolnieku sagatavošanu!

Ģeogrāfijas skolotāja I.Ločmele

29.11.2018  Apsveicam Rīgas bioloģijas 41. valsts olimpiādes uzvarētāju  

Darja Dolbe-  9.a kl. – 3.vieta

Paldies par skolnieces sagatavošanu!

Bioloģijas skolotāja J.Ribačenko

кубок

 

 

20.11.2018  Apsveicam  Rīgas pilsētas vizuāli plastiskās mākslas izstādes-konkursa uzvarētāju (organizators -Rīgas jauno tehniķu centrs) 

Natalī Jakovļeva- 8.a kl. – 2.vieta

Paldies par skolnieces sagatavošanu!

Mājturības un tehnoloģiju skolotāja J.Korennaja

кубок

 

 

09.11.2018  Apsveicam  5. latviešu valodas atklātais konkursa 3. - 4. klašu mazākumtautību skolu skolēniem uzvarētājus (norisinājās Rīgas 89.vidusskolā) 

  • Iļja Davidovičs- 4.a kl. – 3.vieta
  • Dmitrijs Kolosovs- 3.a kl. – atzinība
  • Jānis Lovcevičs- 3.a kl. – atzinība

Paldies par skolēnu sagatavošanu!

Latviešu valodas un literatūras skolotāja R.Turkovska

кубок