• Rīgas Anniņmuižas vidusskola
    Rīgas Anniņmuižas vidusskola

6.septembrī hallē “Arēna Rīga” ar skaistu koncertu tika atklāts projekts “ Latvijas skolas soma”. Šo krāšņo pasākumu apmeklēja arī Rīgas Anniņmuižas vidusskolas delegācija- 21 skolēns un divas skolotājas. Arī mēs piedalāmies šajā projektā, un skola ir saņēmusi valsts finansējumu visdažādāko pasākumu apmeklēšanai un organizēšanai skolā un ārpus tās. Projekta vadlīnijās ir paredzēts, ka katrs skolas skolēns vismaz vienu reizi semestrī piedalīsies kādā ar mācību procesu saistītā aktivitātē.

 teatris logo

20.septembrī notika pirmie divi pasākumi- skolas zālē otro un trešo klašu skolēnus iepriecināja Jura Babra leļļu teātris “ Tims” ar koncertu “ Šreks un Ēzelītis dejā lec...”. Abi koncerta varoņi aicināja sākumskolas skolēnus gatavoties lielo svētku svinēšanai gan skolā, gan mājās. Koncertā skanēja jautras un nebēdnīgas dziesmas, kurās piedalījās arī mazie klausītāji gan līdzi dziedot, gan līdzi darbojoties.

Toties 5.a un 5.b klases skolēni piedalījās muzikālajā nodarbībā “Tautas instrumenti”, kuru vadīja Latvijā pazīstamā folkloriste un pedagoģe Ilga Reizniece un mūzikas ierakstu izdevniecības “Upe” direktore Iveta Mielava. Skolēniem bija iespēja redzēt, dzirdēt un izmēģināt visdažādākos latviešu tautas instrumentus, piemēram, bungas, trejdeksni, kokli, tauri un citus, izspēlējot abu nodarbības vadītāju veidoto spēli. Nodarbības noslēgumā mūzikas kabinets ieguva savā īpašumā divas šīs spēles. Decembrī Ilga Reizniece un Iveta Mielava atkal piedalījas nodarbībā “Tautas instrumenti”, uz nodarbību tika aicināta 5.c un 5.d klase.

Projekta “ Latvijas skolas soma” koordinatore Rīgas Anniņmuižas vidusskolā Inga Rošāne.