• Rīgas Anniņmuižas vidusskola
    Rīgas Anniņmuižas vidusskola
Rīgas Anniņmuižas vidusskola aicina 2021./2022. mācību gadā uzsākt mācības 10. klasē!
 
Skolēniem, kas vēlas uzsākt mācības Rīgas Anniņmuižas vidusskola, bet nav kārtojuši iestājpārbaudījumu ir iespēja pieteikties iestājpārbaudījum kārtot papildus termiņā augustā. Vairāk informācijas lasi šeit.

Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar skolas kanceleju pa tel. nr. 67416561 (augustā kancelējas darba laiks no 9:00 līdz 13:00).

Ko piedāvā Rīgas Anniņmuižas vidusskola?

 
Mēs piedāvājam kombinēt grozus no skolēna izvēlētiem padziļinātiem, pamat- un speciāliem kursiem, tas nozīmē, ka papildus piedāvātiem standarta groziem ir iespējams kombinēt citus priekšmetus, piemēram: padziļinātie kursi dizainā un tehnoloģijās, fizikā un matemātikā.
Jūsu ieskatam esam sagatavojuši vairākus vispārējās vidējās izglītības programmas mācību plānu piemērus:

Ar vidusskolas kursu aprakstiem var iepazīties šeit

Iesniedzot dokumentus Rīgas Anniņmuižas vidusskola skolēnam ir jāaizpilda iesniegums ar viņa izvēlētiem padziļinātiem un speciāliem kursiem. Šogad šajā iesniegumā lūdzam norādīt skolēna priekšmeta izvēles prioritātes, t.i. priekšmets, ko skolēns vēlas mācīties visvairāk būs - 1. un ko vismazāk vai nemaz - 7.

Skolēna vecākiem ir jāaizpilda iesniegums ar lūgumu uzņemt skolēnu vidusskolā.

Iesniegumi ir pieejami šeit.

 

Nepieciešamie dokumenti, stājoties uz 10.klasi:

  • skolēna iesniegums (skolas veidlapa)
  • Vecāku iesniegums par uznemšanu 10. klasē (skolas veidlapa)
  • apliecības par vispārējo pamatizglītību, sekmju izraksta kopijas
  • izglītojamā personu apliecinošs dokuments (pase vai dzimšanas apliecība)
Mācību laikā ir iespēja iegūt papildu izglītību un prasmes sadarbībā ar augstskolām: Latvijas Universitāte, RTU,  Rīgas Stradiņa universitāte, TSI, ISMA, RISEBA, BSA
Skolā ir organizēti un darbojas 17 kultūrizglītojoši pulciņi, interešu izglītības nodarbības, 8 klubi, 39 fakultatīvas nodarbības. Skolā darbojas sporta deju klubs  „Elfs”, kurā var dejot bērni un pieaugušie visās vecuma grupās.
 

10